Collection: Fruit

29 products
  • 1st Grade Hawkes Strawberries
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Granny Smith (single)
    Regular price
    $1.03
    Sale price
    $1.03
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Pink Lady (Single)
    Regular price
    $1.32
    Sale price
    $1.32
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana (single)
    Regular price
    $1.10
    Sale price
    $1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries - 1st grade (125g punnet)
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicum - Green (Single - Medium)
    Regular price
    $2.06
    Sale price
    $2.06
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicum - Red (Single - Medium)
    Regular price
    $4.09
    Sale price
    $4.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry tomatoes (Roughly 250g)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Donut Peach (Single)
    Regular price
    $1.02
    Sale price
    $1.02
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon (single)
    Regular price
    $0.76
    Sale price
    $0.76
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime (single)
    Regular price
    $0.52
    Sale price
    $0.52
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Long Red Chilli - Punnet
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loose Fuji Apples - Mock Red Hill biodynamic
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loose Jonagold Apples
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarine - white (single)
    Regular price
    $0.76
    Sale price
    $0.76
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarine - yellow (single)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange - blood orange (Single - Medium)
    Regular price
    $1.84
    Sale price
    $1.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange - Valencia (single)
    Regular price
    $0.71
    Sale price
    $0.71
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach - white (single)
    Regular price
    $0.91
    Sale price
    $0.91
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach - yellow (single)
    Regular price
    $1.86
    Sale price
    $1.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear - William (Single)
    Regular price
    $1.45
    Sale price
    $1.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Bosc (single)
    Regular price
    $0.97
    Sale price
    $0.97
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Packham (single)
    Regular price
    $1.51
    Sale price
    $1.51
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple - Single
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries (125g punnet)
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Peel Thing - Dehydrated Pineapple (60g)
    Regular price
    $13.50
    Sale price
    $13.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Peel Thing - Freeze Dried Strawberries (20g)
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Peel Thing - Whole Freeze Dried Raspberries (40g)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Truss Tomato (single - Medium)
    Regular price
    $1.51
    Sale price
    $1.51
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out